RUUF

RUUF Invest Hakkında

Herkes için
Gayrimenkul Yatırımı

RUUF Invest, ev sahibi olmayı herkese finansal açıdan ulaşılabilir kılmayı misyon olarak benimsemiş bir finansal teknoloji cözümüdür.

RUUF Invest'le
Gayrimenkul Geliri

Gayrimenkul Evreninde Temettüye Adım Atın: RUUF Invest Fonları. Pasif gelir elde etmek ve gayrimenkul yatırımlarınızı güvenli bir platformda değerlendirmek istiyorsanız, RUUF Invest Fonları ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir. Hedeflerinize en doğru yatırım seçenekleri ile ulaşmanın yollarını sizin için tasarlıyoruz, bu süreçte yanınızda, deneyimli ve uzman kadromuz olacak.
Çeşitlendirilmiş Yatırım Fırsatları ve Detaylı Piyasa Analizleri. Yatırımlarınız için çeşitlendirilmiş fırsatlar ve detaylı piyasa analizlerinin sunulduğu platformumuzda, sizin için en uygun ve kazançlı yatırımları gerçekleştirebilirsiniz. Referans noktanız RUUF Invest Fonları olacak.
RUUF Invest uygulaması ev listesi ekranı

RUUF Invest ile Tanışın

Türkiye'nin ilk ve tek parça parça ev sahiplik sistemi ile herkesi ev sahibi yapmaya geliyoruz! Bir fintech şirketi olarak satın almak istediğiniz eve bugün taşınmanızı sağlıyor, aylık ödemeler ile parça parça sahip olmaya başlıyorsunuz. Dünyanın en güzel şehri İstanbul'dan güçlü adımlar ile yolculuğumuza başlıyor, globale açılmayı hedefliyoruz.

Müşteri odaklı vizyonu benimsiyoruz. Çıkış noktamız; tüm ekibimizin ev alma konusunda şimdiye kadar problemler yaşaması ve yaşamaya da devam ediyor olmasından başlıyor. Bizler de bu sorun ile mücadele ettiğimiz için müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anlayacağımızı biliyoruz. En büyük hedefimiz; konut alıcısına mümkün olan en düşük maliyetli ve kullanışlı finansman ürününü sunabilmek.

Banka kredisi ile istediğiniz evi alamıyor ve krediye ulaşacak peşinatınız yoksa RUUF ile hayalinizdeki evde yaşarken peşinatsız, parça parça sahip olmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda dünyada artan gelir eşitsizliği ev sahibi olmayı çalışanlar için her geçen gün daha da zor hale getiriyor. RUUF tam da bu noktada ev sahibi olma hayallerinizin önündeki finansal engelleri kaldırıyor. Parça parça sahiplik sistemini; ilk evini almak isteyenlerin önündeki engelleri kaldırmasına yardımcı, ev sahibi olmayı erişilebilir kılan bir çözüm olarak sunuyor. Peşinata ihtiyaç duymadan evinize hemen taşınabileceksiniz! Aylık ödemeler ile evinizin parça parça sahibi olacak, konut kredisinde ihtiyaç duyacağınız peşinatınızı evinizde yaşarken biriktireceksiniz.

RUUF, bu hizmeti satış vaadi sözleşmesi ile sağlamaktadır. Konut edinmek isteyen kullanıcılara hedeflediği eve peşinatsız, kolay ödeme planlarıyla hemen sahip olma fırsatı sağlayan RUUF, aynı zamanda nitelikli yatırımcılar için profesyonelce yönetilen bir gayrimenkul portföyüne erişim sağlayan bir yatırım aracıdır.

Özetle RUUF sunduğu platform ile konut alıcıları için ev sahipliğini kolaylaştırırken, yatırımcılar için de erişilebilir, esnek ve riski dağıtılmış bir yatırım imkânı sunarak hem konut alıcısının hem de konut yatırımcısının ortak faydada buluştuğu bir ekosistem oluşturmaktadır.