RUUF

RUUF Invest Hakkında

Herkes için
Gayrimenkul Yatırımı

RUUF Invest, ev sahibi olmayı ve konut yatırımı yapmayı herkese finansal açıdan ulaşılabilir kılmayı misyon olarak benimsemiş finansal teknoloji şirketi RUUF’un alt markasıdır.

RUUF Invest, RUUF Parça Parça Sahiplik Sistemi stratejisi ile yatırım yapan, RUUF ile anlaşmalı gayrimenkul yatırım fonlarını inceleyebileceğiniz ve bilgilerini bulabileceğiniz bir platformdur.

RUUF Invest'le
Gayrimenkul Geliri

RUUF Invest, RUUF Parça Parça Sahiplik Sistemi (PPSS) stretejisi üzerine kurulu Gayrimenkul Yatırım Fonlarının bilgilerinin yer aldığı bir platformudur. Bu sistem, gayrimenkul sektöründe yatırımcılara ve konut alıcılarına çeşitli fırsatlar sunar.
RUUF Invest platformu, yatırımcılara RUUF PPSS stratejisi ile yatırım yapan Gayrimenkul Yatırım Fonlarını inceleme ve bilgi edinme olanağı sağlar.
Platformda yer alan Gayrimenkul Yatırım Fonları, konutların indirimli alımı ve değer artışı yoluyla Konut Fiyat Endeksi üzerinde getiri hedefler. Kurumlar, Emeklilik Fonları ve Nitelikli Bireysel Yatırımcılar bu fonlara yatırım yaparak getirilerden faydalanabilirler. Ayrıca, RUUF Invest, konut alımı esnasında piyasa rayiç fiyatının altında alım şartlarına sahip gayrimenkulleri bulmak üzere anlaşmalı gayrimenkul üreticileri ve emlak ofisleri ile işbirliği yapar.
Gayrimenkuller, RUUF Invest platformunda yer alan Gayrimenkul Yatırım Fonları aracılığıyla satın alınır. Böylece, yatırımcılar ve konut alıcıları, RUUF'un sağladığı avantajlı koşullardan yararlanma şansı bulur. RUUF Invest, bu şekilde gayrimenkul piyasasında yeni bir yatırım ve alım modeli sunarak katılımcılarına değer katmaya devam eder.
RUUF Invest uygulaması ev listesi ekranı

RUUF Invest ile Tanışın

Türkiye'nin ilk ve tek parça parça ev sahiplik sistemi ile herkesi ev sahibi yapmaya geliyoruz! Bir fintech şirketi olarak satın almak istediğiniz eve bugün taşınmanızı sağlıyor, aylık ödemeler ile parça parça sahip olmaya başlıyorsunuz. Dünyanın en güzel şehri İstanbul'dan güçlü adımlar ile yolculuğumuza başlıyor, globale açılmayı hedefliyoruz.

Müşteri odaklı vizyonu benimsiyoruz. Çıkış noktamız; tüm ekibimizin ev alma konusunda şimdiye kadar problemler yaşaması ve yaşamaya da devam ediyor olmasından başlıyor. Bizler de bu sorun ile mücadele ettiğimiz için müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anlayacağımızı biliyoruz. En büyük hedefimiz; konut alıcısına mümkün olan en düşük maliyetli ve kullanışlı finansman ürününü sunabilmek.

Banka kredisi ile istediğiniz evi alamıyor ve krediye ulaşacak peşinatınız yoksa RUUF ile hayalinizdeki evde yaşarken peşinatsız, parça parça sahip olmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda dünyada artan gelir eşitsizliği ev sahibi olmayı çalışanlar için her geçen gün daha da zor hale getiriyor. RUUF tam da bu noktada ev sahibi olma hayallerinizin önündeki finansal engelleri kaldırıyor. Parça parça sahiplik sistemini; ilk evini almak isteyenlerin önündeki engelleri kaldırmasına yardımcı, ev sahibi olmayı erişilebilir kılan bir çözüm olarak sunuyor. Peşinata ihtiyaç duymadan evinize hemen taşınabileceksiniz! Aylık ödemeler ile evinizin parça parça sahibi olacak, konut kredisinde ihtiyaç duyacağınız peşinatınızı evinizde yaşarken biriktireceksiniz.

RUUF, bu hizmeti satış vaadi sözleşmesi ile sağlamaktadır. Konut edinmek isteyen kullanıcılara hedeflediği eve peşinatsız, kolay ödeme planlarıyla hemen sahip olma fırsatı sağlayan RUUF, aynı zamanda nitelikli yatırımcılar için profesyonelce yönetilen bir gayrimenkul portföyüne erişim sağlayan bir yatırım aracıdır.

Özetle RUUF sunduğu platform ile konut alıcıları için ev sahipliğini kolaylaştırırken, yatırımcılar için de erişilebilir, esnek ve riski dağıtılmış bir yatırım imkânı sunarak hem konut alıcısının hem de konut yatırımcısının ortak faydada buluştuğu bir ekosistem oluşturmaktadır.